השכרת מכשיר סליקה

מתי כדאי לשקול השכרה של פתרונות סליקה?

בעלי עסקים יכולים לבצע סליקת אשראי על בסיס מגוון רחב של מכשירים ומסופים. מסוף נייח לדוגמא מתאים לכל סוגי העסקים כי הוא הופך את נקודת המכירה עצמה לנקודת שירות יעילה, בעוד דגמי מסופי אשראי ניידים מתאימים למי שרוצה להקים עמדת תשלום ניידת בתוך בית העסק עצמו. מסופי אשראי ניידים גם מאפשרים לצאת לשטח ולהפעיל נקודות מכירה בירידים, פסטיבלים וכדומה.

השאלה המתבקשת היא מתי כדאי לקנות את אמצעי הסליקה, ומתי עדיף לשכור אותם. אין לכך תשובה חד משמעית כי חשוב לבחון כל מקרה לגופו. באופן עקרוני, השכרת מכשיר סליקה מתאימה לעסקים עונתיים ולמי שמעוניין בפעילות אשראי זמנית בלבד. החיסכון הכספי בא לידי ביטוי בטווח הקצר והוא יכול לעזור לבעלי עסקים לעמוד ביעדים.

ממי שוכרים את המכשיר?

מלבד התזמון הספציפי של השכרת פתרונות סליקה מסוימים, יש לתת עדיפות להתנהלות מול חברה מקצועית ומוכרת. כדאי לשכור את המכשיר רק מחברה מנוסה שמכירה את התחום מקרוב. כך ניתן להבטיח תמיכה בתקלות ושירות אישי במקרה של בעיות.

הדילמה בין השכרה או רכישה של פתרונות אשראי רלוונטית לכל סוגי העסקים. היא מחייבת בדיקה לעומק של אופי הפעילות בעסק והגדרה של צרכים ומטרות. רק כך ניתן ליהנות מיתרונות הסליקה ולשפר גם את מערכת היחסים מול הלקוחות שמעדיפים לשלם באמצעות אשראי.

arrow