מכשיר סליקה נייד

טיפים להפעלת נקודות מכירה בשטח

נקודת מכירה בשטח היא דרך מצוינת להגדיל את כמות הלקוחות והמכירות. ניתן להפעיל נקודת מכירה בשטח במסגרת יריד עסקים, או לעשות זאת כחלק בלתי נפרד מהפעילות השוטפת. נקודות מכירה בשטח רלוונטיות למגוון רחב של סוגי עסקים וחנויות. המטרה העיקרית של פתיחת נקודת מכירה בשטח היא לפגוש את קהל היעד במקום רלוונטי, להניע את הלקוחות לפעולה ובסופו של דבר לייצר חווית רכישה נעימה וספונטנית.

על אף היתרונות הברורים של הפעלת נקודות מכירה בשטח, מסתבר שלא כל בעלי העסקים יודעים כיצד לנצל אותם בצורה נכונה. הטיפ העיקרי בהקשר הזה הוא קודם כל להביא בחשבון את המגבלות ולהתאים את אופי הפעילות לתנאים. התאמות מן הסוג הזה באות לידי ביטוי למשל בהקצאת פתרונות סליקה ואשראי. יש להגיע לשטח עם מכשיר אשראי נייד ולספק ללקוחות אפשרות לחייב את האשראי עם מכשיר סליקה אלחוטי. אלו הדברים הקטנים שעושים הבדל גדול בחוויית הרכישה ובשביעות הרצון הכללית.

איפה פותחים נקודות מכירה?

עוד שיקול שיש להביא בחשבון הוא את המשמעות הגיאוגרפית של נקודות מכירה באזורים מסוימים. חשוב שנקודת המכירה תהיה נגישה, נוחה וקרובה לנקודות חשמל. כדאי לנסות מכשיר סליקה נייד עוד לפני שמגיעים לשטח, כדי לא להגיע למצב של תקלות בזמן אמת ויצירת תורים ועוגמת נפש. אפשר לקבל הדרכה על מכשירי סליקה ניידים ולהפעיל קופה רושמת ממוחשבת ישירות מהטלפון הנייד או המחשב.

מסוף אשראי נייד חיוני לנקודות מכירה בשטח גם כי הוא מבדל את העסק מול המתחרים. רוב הלקוחות מעוניינים לשלם באשראי והם יעדיפו עסק שמאפשר להם את זה. מבחינה טכנית, פתיחת נקודות מכירה בשטח דורשת היכרות עם המאפיינים של קהל היעד והעמדת אלטרנטיבות למקרה של תקלה (גביית מזומן, המחאות וכדומה).

המקום שבו תחליטו לפתוח נקודת מכירה מסוימת צריך לשרת אתכם ואת המוצר. כדאי לעצב את המקום בצורה מזמינה, לדאוג לסביבה מוצלת ולשמור על קשר עין עם הלקוחות. בנוסף, תמיד עדיף לבצע את המכירה במקום שבו יש חניה, שירותים מסודרים וספסלים למנוחה בין השיטוטים.

arrow