סליקת אשראי לעסקים

סליקת אשראי לעסקים בישראל

שירותי סליקת אשראי לעסק קטן משפיעים באופן ישיר על גובה ההכנסות שלו. כרטיסי אשראי הם אמצעי התשלום הנפוץ בעולם וסביר להניח שהשימוש בהם עוד יגדל בעתיד הקרוב. רוב האנשים מוותרים על תשלום במזומן תמורת כרטיסי אשראי, בעיקר בגלל שיקולים כמו נוחות, זמינות וכמובן פריסת תשלומים. מן הצד השני, בעלי עסקים נדרשים לעשות את ההתאמות הנכונות.

עד לפני מספר שנים נאלצו בעלי עסקים קטנים לשלם עמלות גבוהות עבור סליקת אשראי. עם זאת, הגידול במספר העסקים הקטנים בארץ יצר אפשרויות חדשות. כיום ניתן לבצע סליקת כרטיסי אשראי לעסקים באמצעים מתקדמים ואפילו מהטלפון הנייד. בעזרת פתרונות סליקה אשראי לעסק מצליחים גם עצמאיים להתחרות בחברות גדולות ולהגדיל את נתח הרווחים.

מה ההבדל בין שירותי סליקה?

קיימים מספר הבדלים שכדאי לשים לב אליהם בהקשר של סליקת אשראי לעסקים קטנים לעומת שירותי סליקה לחברות ועסקים גדולים. ראשית, עסקים קטנים לא יכולים להרשות לעצמם לשלם עמלות גבוהות על הסליקה.

כל אחוז רווח מזערי של העסק הקטן גורם להבדל בין הצלחה וכישלון. כתוצאה מכך, התחרות בקרב חברות הסליקה באה לידי ביטוי בעיקר בגובה העמלות. בנוסף, ניתן להצביע על פערי עמלות בין סליקת כרטיסי אשראי לעסקים קטנים לבין סליקה של כרטיסים דומים לעסקים גדולים.

שנית, עסקים קטנים זקוקים לתמיכה וליווי תוך כדי שירותי הסליקה. לעסקים כאלה אין את הפריבילגיה של מחלקת שירות לקוחות לטובת זיכוי או טיפול בבעיות. בעלי עסקים קטנים שמעוניינים בסליקה מעדיפים להתנהל מול חברות גדולות כמו ישראכרט או ויזה, גם אם המשמעות היא תשלום גבוה יותר לכל פעולה.

הדבר החשוב הוא לבצע סליקת אשראי לעסקים קטנים ישראכרט באופן שעונה על צרכי הלקוחות וקהל היעד. מומלץ להשוות לעומק בין שירותי הסליקה ולא להתפתות להצעה הראשונה שמוגשת. בעלי עסקים קטנים יכולים לשלב את הסליקה כחלק מהפעילות השוטפת באופן חלקי בלבד, ועם הזמן לבדוק אופציות לחיסכון בהוצאות ובעמלות. מעבר לכך, הסליקה חייבת להיות מאובטחת ולעמוד בתקנים המחמירים ביותר של חברות האשראי גם כשהיא מתבצעת מהנייד.

arrow