קופה רושמת במבצע

איך חוסכים בלי לוותר על קופה רושמת?

בעלי עסקים שמחפשים דרכים לחסוך בהוצאות יכולים להביא בחשבון מבצעים על קופות רושמות. למרות שלא ניתן לוותר על קופה רושמת כי מדובר באחד האמצעים החשובים ביותר עבור העסק המודרני, מבצע בהחלט מצמצם בצורה משמעותית את ההוצאה. קופה רושמת במבצע מעניקה שקט נפשי לבעל העסק ומרווח גמישות להוצאות נוספות.

המבצעים הקיימים כיום מייצרים פערים של עשרות אחוזים במחיר והם אטרקטיביים בעיקר לבעלי עסקים קטנים. מעבר לכך, חברות גדולות ורשתות יכולות להשתמש במבצעים כדי לרכוש כמות גדולה של קופות רושמות ולפזר אותן בין הסניפים. הדגש צריך להיות על התאמה של הקופה לצרכי העסק ועל בדיקה לעומק של המפרט הטכני. כתוצאה מכך לא ייווצר מצב שבו מחיר נמוך על קופה רושמת יבוא על חשבון ביצועים.

השכרת קופה רושמת לתקופה קצרה

מלבד מבצעים על רכישת קופה רושמת חדשה, ניתן לשכור קופות רושמות לתקופות קצרות וארוכות. ההשכרה מתבצעת מול חברות מקצועית והיא מתאימה לכל סוגי הקופות. בעזרת ההשכרה ניתן להשיג את הקופה הרושמת באופן מיידי ולאחר מכן לחבר אותה לציוד היקפי להדפסות וסליקה.

האופציה של השכרה קורצת בעיקר לבעלי עסקים שעובדים לפי עונות. השכרה מתאימה למי שרוצה להציב קופה רושמת בנקודות מכירה בשטח, לפתוח סניף לפעילות זמנית בלבד או להרחיב את היקף הפעילות בגלל עלייה לא צפויה בביקוש.

arrow