קופה רושמת להורדה

מהי קופה רושמת ממוחשבת?

קופה רושמת ממוחשבת היא למעשה תוכנה וירטואלית שבעזרתה ניתן לבצע את כל הפעולות הבסיסיות של קופה רושמת רגילה. לקופה רושמת ממוחשבת יש יתרונות רבים עבור בעלי עסקים וחנויות.

קודם כל, קופה רושמת ממוחשבת מבטלת את התלות במכשיר מכני או אלקטרוני פיזי. היא מותקנת על גבי מערכות הפעלה של טלפונים או מחשבים ניידים וניתן לגשת אליה מכל מקום. הפעלת התוכנה לא דורשת רקע טכני מסובך או ידע במחשב. ממשק המשתמש של קופה רושמת ממוחשבת אינטואיטיבי לחלוטין והוא עולה בקנה אחד עם הצרכים של בעלי חנויות ועסקים בכל רחבי הארץ.

הקופה הממוחשבת מבצעת פעולות במהירות ובצורה מאובטחת. היא עומדת בסטנדרטים מחמירים של בקרת איכות וניתן לחבר אותה לציוד היקפי. חיבור של קופה ממוחשבת לציוד היקפי מיועד בין היתר להדפסת קבלות וחשבוניות, לסליקת כרטיסי אשראי וכן הלאה. כמו כן, התוכנה שמשמשת כקופה רושמת מופעלת עם מקלדת או באמצעות חיבור לאקדח ברקוד בחנויות.

איפה משיגים קופה רושמת ממוחשבת?

יש כמה מקומות שבהם ניתן להשיג קופה רושמת ממוחשבת ברמה גבוהה. הדרך הכי קלה לעשות זאת היא באמצעות הורדה מאתרי אינטרנט. קופה רושמת ממוחשבת להורדה זמינה עבור בעלי עסקים מסביב לשעון ולכל סוגי המכשירים והמחשבים. ההורדה של הקופה מסתיימת בתוך זמן קצר והיא לא דורשת מפרט טכני משוכלל. בנוסף, קופה רושמת להורדה זולה בהשוואה לקופות הרגילות.

עוד דרך להשיג קופה רושמת ממוחשבת היא באמצעות פנייה לחברות שמתמחות בניהול עסקים. רוב החברות מציעות חבילה שכוללת תוכנה לניהול עסק, אפשרות להפקת חשבוניות אונליין וקישור לשליחת סמס או דואר אלקטרוני. חבילות מן הסוג הזה מתאימות בעיקר לעסקים בינוניים או לרשתות עם מספר סניפים במקומות שונים.

arrow