קופה רושמת עם כרטיס אשראי

כל מה שאפשר לבקש מקופה רושמת

קופה רושמת היא כבר מזמן לא רק התקן אלקטרוני שבעזרתו ניתן לחייב את הלקוחות על תשלומים שמבוצעים בחנות או בעסק. קופות רושמות חכמות מאפשרות ניהול יסודי של נקודת המכירה ומשפרות את ביצועי העסק בעשרות אחוזים.

המטרה של הקופות החדשות היא לספק פתרון מקיף וכולל לביצוע תהליכי מכירה, לאפשר לבעל העסק לנהל את המוצרים והמלאי מתוך עמדת השירות ועם זאת גם לשמור על ממשק משתמש פשוט וידידותי.

מפרט טכני ללא תחרות

הדגמים החדשים כוללים קופה רושמת עם כרטיס אשראי לסליקה מיידית. בעזרת הקופה הזו ניתן לא רק לאפשר ללקוחות לשלם באשראי כדי לפרוס תשלומים וליהנות מתחושת ביטחון, אלא גם לנהל את המלאי באופן שוטף ולקבל המלצות להזמנה מספקים. ניהול הספקים בקופה מבוצע על בסיס איסוף נתונים, ספירות מלאי, הצעות מחיר ועוד.

המפרט הטכני של הקופות הרושמות לא משאיר מקום לספק לגבי המעמד שלהם בתוך בתי עסק מודרניים. במילים אחרות, בעלי עסקים לא יכולים להרשות לעצמם לוותר על שימוש בקופה הרושמת כי היא חוסכת זמן ועלויות ניהול.

המשמעות היא שהוצאה חד פעמית על רכישת קופה ממוחשבת חדשה היא למעשה השקעה משתלמת לטווח הקצר והארוך. בנוסף, בעלי עסקים יכולים לברר על אפשרויות של השכרת קופות. שירותי השכרה מתאימים לעסקים שעובדים רק בעונות מסוימות של השנה ולפרויקטים זמניים.

arrow