אראלטק- EMV קופות

קופה לעסק

EMV קופות ומסופוני אשראי

עידן EMV קופות ומסופוני אשראי בפתח:

מדינת ישראל ניצבת בפני מהפכה באופן התשלום וסליקת האשראי בכל בתי העסק בארץ. 

כפי שנחשף בשנים האחרונות, בנק ישראל בראשות המפקח על הבנקים מחייב את כל חברות הסליקה לעבור מתשלום על ידי "גיהוץ" הכרטיס המגנטי,

 

כרטיס חכםEMV

לחיוב כרטיסי אשראי באמצעות השבב החכם המצוי בכל הכרטיסים שהונפקו בשנים האחרונות. הליך חיוב זה באשראי הינו נפוץ  ובטוח יותר בשאר מדינות העולם, ומבוסס היטב בתרבות הקניה בקרב הלקוחות. 

רגולציה זו נועדה להבטיח ירידה בהונאות בחיובי האשראי, ע"י חיוב הקשת קוד סודי בכל עסקה. המשמעויות של החיוב הן כלהלן:

*לצורך עמידה בדרישות יידרש כל בית עסק לרכוש מכשיר מסוג PIN-PAD אשר יאפשר ללקוח להקיש בעצמו את הקוד הסודי לאחר שהכניס את כרטיס האשראי לתא הכרטיס החכם שבמכשיר. 

*כל חיוב אשראי שאורכו הממוצע כיםו הוא 5-6 שניות, ייקח קרוב ל20 שניות לכל חברות האשראי, זאת משום שיש יותר בדיקות לבצע על הכרטיס, וגם בתקשורת המתקדמת ביותר זהו תהליך שלוקח זמן. אחת ההשלכות היא תורים ארוכים יותר, להם נדרש בית העסק להיערך מראש. 

*עדכון תכנת EMV בכל הקופות והמסופונים שברשות בית העסק, כמו שדרוג המערכת מבחינת חומרה על מנת לעמוד בתקנים הנלווים לתקן התכנה EMV, זהו תקן חומרה PCI.

 

אז מה בעצם עליכם לעשות על מנת לעמוד בדרישות בנק ישראל העתידות להגיע בקרוב? 

אי. אי. סי. אראלטק מציעה שדרוג חומרה העומדת בכל התקנים של EMV ןPCI החל מימים אלו, במטרה לעדכן גרסת EMV ברגע שבנק ישראל ינחה את כל בתי העסק לעשות זאת. 
לאראלטק פתרונות חכמים אמינים ומהירים העומדים בכל הדרישות, כיצרנית שב"א המכבדת את כל כרטיסי האשראי. 

הנכם מוזמנים ליצור עמנו קשר להזמנות ושדרוגי מערכות במידה והנכם לקוחות קיימים. שדרוג מערכת קיימת כוללת הוספת מסופון אשראי מבית CASTLES המוסמך ע"י שב"א כמסופון העומד בכל התקנים לEMV. לאחר שחרור תקן הEMV לאוויר תבוצע שדרוג גרסה מרחוק למסופון- לא נדרשת התקנה פיזית, אלא שדרוג מבוסס תקשורת אינטרנטית בלבד! 

נשמח לתת שירות ולענות על כל שאלה, 

צוות אי. אי. סי. אראלטק

 

EMV  EMV קופות רושמות CASIO

 

תקן EMV באתר שב"א:

שירותי בנק אוטומטיים- אשראית EMV

arrow